• производ

Производ

 • XingChun брзо сушење на отворено ледена свилена ракавица за спортови на отворено

  XingChun брзо сушење на отворено ледена свилена ракавица за спортови на отворено

   

  Карактеристики: Направено со 87% полиестер и 13% спандекс, ја одржува потта подалеку од вашата кожа, одржувајќи ве ладни и суви цел ден.

  Како да се мие: безбедни за перење и сушење!Машинско перење ладно со слични бои.

  УДОБНОСТ: нашите ракави немаат чудни шевови на непријатни места како другите пониски ракави за покривање на рацете.

   

 • XingChun Sports Прилагоден заштитен ракав ракав за мажи Жени

  XingChun Sports Прилагоден заштитен ракав ракав за мажи Жени

   

  Ледена свила

  Функција:овие навлаки за заштита од сонце на рацете можат да ги спасат вашите раце од УВ зрачење и рацете од напрегања на мускулите, специјално дизајнирани за лето.

  Ладно и дише:овие унисекс ракави за заштита од сонце се направени од квалитетен материјал, кој е ладен и дише на допир и многу впива, кои се неопходни залихи за вашиот живот.

  Широки употреби:овие навлаки за заштита од сонце на рацете може да се применат во многу прилики како што се тренинг, трки, велосипедизам, риболов, возење, голф, џогирање, качување или какви било други активности на отворено.

 • XingChun Ракави за заштита од сонце за ладење спортски компресивни атлетски ракави за кошарка за трчање велосипед

  XingChun Ракави за заштита од сонце за ладење спортски компресивни атлетски ракави за кошарка за трчање велосипед

  Мултифункционална употреба: ракавите се погодни за мажи и жени, обезбедувајќи заштита за кучиња за низа намени, како што се ракави за покривање на тетоважа, ракави за компресија, ракави за трчање, ракави за фудбал, па дури и како ракав за стрелање или ракав за кошаркарска рака кошаркарски шутер ракави
  Функција за заштита од сонце и ладење: овие компресивни чаури усвојуваат ладна ткаенина за сончање, која може ефикасно да ги избегне вашите раце од изгореници, грижејќи се добро за вашата кожа;И оваа квалитетна ткаенина може да го забрза испарувањето на потта на раката, да ја одземе топлината, да ви овозможи чувство на свежина и да ве остави да уживате во пријатно лето
  Разновидна примена: овие унисекс ракави може да се применат за многу видови спортови на отворено, како што се играње бејзбол, рагби, кошарка, фудбал, велосипедизам, трчање, велосипедизам, градинарство и така натаму;А погодни се и за покривање на тетоважи
  Добра еластичност: изработени од 83% полиестер, 13% спандекс материјал, овие ладилни чаури со добра еластичност може да се истегнат за да одговараат на повеќето луѓе.
  Бесшевни и нелизгави: дизајнирани во технологија за еднократно формирање без шевови, ракавите можат добро да се вклопат во раката, што ви овозможува да покажете убава форма на рака;Нема ни трага од шиење, убаво е и удобно;Ракавите може да се носат над бицепсите на подлактицата, манжетните имаат нелизгачки дизајн што не е лесно да падне, обезбедувајќи ви практични и заштитни ефекти

 • XingChun UV заштита од сонце за ладење компресија ракави во топла продажба

  XingChun UV заштита од сонце за ладење компресија ракави во топла продажба

  Мултифункционална употреба: ракавите се погодни за мажи и жени, обезбедувајќи заштита за кучиња за низа намени, како што се ракави за покривање на тетоважа, ракави за компресија, ракави за трчање, ракави за фудбал, па дури и како ракав за стрелање или ракав за кошаркарска рака кошаркарски шутер ракави
  Функција за заштита од сонце и ладење: овие компресивни чаури усвојуваат ладна ткаенина за сончање, која може ефикасно да ги избегне вашите раце од изгореници, грижејќи се добро за вашата кожа;И оваа квалитетна ткаенина може да го забрза испарувањето на потта на раката, да ја одземе топлината, да ви овозможи чувство на свежина и да ве остави да уживате во пријатно лето
  Разновидна примена: овие унисекс ракави може да се применат за многу видови спортови на отворено, како што се играње бејзбол, рагби, кошарка, фудбал, велосипедизам, трчање, велосипедизам, градинарство и така натаму;А погодни се и за покривање на тетоважи
  Добра еластичност: изработени од 83% полиестер, 13% спандекс материјал, овие ладилни чаури со добра еластичност може да се истегнат за да одговараат на повеќето луѓе.
  Бесшевни и нелизгави: дизајнирани во технологија за еднократно формирање без шевови, ракавите можат добро да се вклопат во раката, што ви овозможува да покажете убава форма на рака;Нема ни трага од шиење, убаво е и удобно;Ракавите може да се носат над бицепсите на подлактицата, манжетните имаат нелизгачки дизајн што не е лесно да падне, обезбедувајќи ви практични и заштитни ефекти

 • XingChun најдобра цена Модни ракави за заштита од УВ за жени и мажи

  XingChun најдобра цена Модни ракави за заштита од УВ за жени и мажи

  Заштита за ладење и UPF 50:Со иновативна технологија за ладење и заштита UPF 50 за блокирање на над 98% од штетните UVA и UVB зраци,

  Ракавите за сонце за ладење Tough Outdoors се повеќе од вашите просечни сончеви ракави.

  Препорачано од Фондацијата за рак на кожата.
  За сите спортови и активности на отворено:Дизајнирани за долги, топли часови под сонце, нашите лесни ракави

  ќе ви биде удобно без разлика дали играте голф, риболов, играте

  кошарка, велосипедизам, планинарење, возење или дури и градинарство.
  Лесна ткаенина Freeflow:Freeflow е нашата патентирана ткаенина која е лесна, дише и ја отстранува потта.

  Ткаенината активно ја отстранува потта и обезбедува ефект на ладење.

   

  Така, овие навлаки за заштита од сонце не само што ве штитат од сонце, туку и помагаат да се изладите на пладневното сонце.

 • XingChun Висококвалитетен ракави со лого со најдобра цена

  XingChun Висококвалитетен ракави со лого со најдобра цена

  Заштита за ладење и UPF 50:Со иновативна технологија за ладење и заштита UPF 50 за блокирање на над 98% од штетните UVA и UVB зраци,

  Ракавите за сонце за ладење Tough Outdoors се повеќе од вашите просечни сончеви ракави.

  Препорачано од Фондацијата за рак на кожата.
  За сите спортови и активности на отворено:Дизајниран за долги, топли часови под сонце,

  нашите лесни ракави за рака ќе ве удобат без разлика дали играте голф,

  риболов, играње кошарка, возење велосипед, планинарење, возење или дури и градинарство.
  Лесна ткаенина Freeflow:Freeflow е нашата патентирана ткаенина која е лесна, дише и ја отстранува потта.

  Ткаенината активно ја отстранува потта и обезбедува ефект на ладење.

  Така, овие навлаки за заштита од сонце не само што ве штитат од сонце, туку и помагаат да се изладите на пладневното сонце.

 • XingChun Фабрички директни цени Симпатични ракави УВ заштита за деца

  XingChun Фабрички директни цени Симпатични ракави УВ заштита за деца

  ЗАШТИТА ЗА ЛАДЕЊЕ И UPF 50:

  Со иновативна технологија за ладење и заштита UPF 50 за блокирање на преку 98% од штетните UVA и UVB зраци

  ЗА СИТЕ СПОРТСКИ И АКТИВНОСТИ НА ОТВОРЕН:

  Дизајнирани за долги, топли часови под сонце, нашите лесни ракави ќе ве задржат

  удобно без разлика дали играте голф, риболов, играте кошарка, возите велосипед, планинарете, возите или дури и градинарите.

  ЛЕСНА ПАТЕНТНА ТКАФЕНИЦА:

  Нашата ткаенина е изработена од 83% полиестер + 17 спандекс, кој е лесен, дише и апсорбира пот.

  Ткаенината активно ја отстранува потта и обезбедува ладење.

  Така, овие навлаки за заштита од сонце не само што ве штитат од сонце, туку и ви помагаат да останете ладни на пладневното сонце.

  БЕСПЛАТЕН УДОБЕН:

  За разлика од другите сончеви ракави кои предизвикуваат чешање и оставаат отпечатоци низ вашите раце, овие навлаки за сонце се беспрекорни.

  Се грижиме дека ќе ви биде удобно и среќно.

  Растегнува и може да се пере:

  Нашите ракави се неверојатно издржливи и еластични.Се продава како 1 пар.

  ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНИ:

  Нашите манжетни се достапни во четири големини. Ткаенината од полиестер-спандекс ќе се протега за да одговара на сите големини и форми на раце.

 • XingChun брзо сушење УВ заштита Рака Рака Кошаркарски штитници Велосипедизам

  XingChun брзо сушење УВ заштита Рака Рака Кошаркарски штитници Велосипедизам

  СУПЕРЅВЕДА КОИ ГО БЛОКИРА СОНЦЕТО:

  Кажете му збогум на повторното нанесување крем за сончање на секои 10 минути!

  Нашите ракави за ладење се професионални во заштитата, со рејтинг UPF 50+.

  Чувствувајте се кул и самоуверено без разлика на тоа дали играте голф, риболов, кошарка, велосипед,пешачење, возење или дури и градинарство.Конечно, UV ракави за мажи и жени кои ја победија топлината!

  БИЛО БИЛО РАКАКОТ ЗА ЗАШТИТА СО СОНЧЕ,:

  поддршка за време на СПОРТ и вежбање или за ПОКРИВАЊЕ НА ТЕТОВАЖИ на работа, потребни ви се штитници за раце кои се УДОБНИ И ЛЕСНИ ЗА НОСЕЊЕ.

  Нашите ракави за ладење имаат беспрекорен дизајн и високо издржливи 83% полиестер, 13% спандексматеријал

  што се формира на вашата рака како ракавица - за СОВРШЕНО СОГЛАСУВАЊЕ 360°.

  СУПЕРИОРНИ UPF 50+ ПРЕМИУМ РАКАВИ 

  Нашите иновативни UV ракави за мажи и жени блокираат НАД 98%

  од штетните сончеви UVA и UVB зраци, нудејќи целосна покриеност UPF 50+.

  ЗА ЦЕЛОСНА ПОКРИВА НА ТЕТОВАЖИ

  Овој високорастеглив, унисекс сет за атлетски ракави е дизајниран да одговара на широк спектар на типови на тело.