• производ

Производ

 • XingChun Sublimation Custom Fashion Multifunction Tube Bandana for Outdoor

  XingChun Sublimation Custom Fashion Multifunction Tube Bandana for Outdoor

   

  ДА ВЕ ЗАШТИТИ ОД СОНЦЕ, ПРАШИНА, ВЕТЕР ИЛИ СТУДЌе откриете дека штетните ултравиолетови зраци ќе бидат блокирани под запаленото сонце кога излегувате за риболов, лов, возење велосипед, возење мотор, трчање или други активности.

  Носење на слушаното носење, балаклава, маска за лице или гама за вратот.

  15 НАЧИНИ НА НОСЕЊЕ— Маска за лице Бандана за мажи момчиња, жени девојки млади: Употреба како лента за глава, шал, маска за половина лице, гама за вратот, лента за зглоб, марама, балаклава и хауба;

  Повеќекратна употреба:Трчање, лов, риболов, планинарење, мотоцикл, скијање, сноуборд и возење моторни санки, планина, велосипедизам;Совршен за велосипедисти, планинари, спортови, фестивали

   

   

 • XingChun Hot Sell Multi Ways Sun врат гајтер за спорт

  XingChun Hot Sell Multi Ways Sun врат гајтер за спорт

   

  Една големина одговара на повеќето;Банданите за маски за лице се карактеризираат со лесна и дишечка ткаенина за истегнување во 4 насоки која одговара на мажи, жени и деца

  Производство на сонце и отпорност на прашина: Шипката за глава од шал, бандана побрзо ја отстранува влагата за да ве суши, занишајте ја главата/вратот/рачниот зглоб за да го заштитите обезмастеното од сонце или прашина во топли денови.

  Навистина ви се потребни Наслоните за да го зачувате вашето здравје при активности на отворено.

  Места за носење и изгледа одлично: Удобни облоги за глава за да изгледате одлично и да работите добро во секое време.

  Додека риболовте, трчате, возите велосипед, мотоцикл, јога, планинарете, пешачите, ловите во ветровит, снежен или сончев ден.

  Лентата за глава е издржлива и многу лесно се мие по употреба.

 • XingChun Трговија на големо со сопствена облека за глава за заштита од ултравиолетови зраци Бесшевни цевки шамија

  XingChun Трговија на големо со сопствена облека за глава за заштита од ултравиолетови зраци Бесшевни цевки шамија

   Целосна заштита на кожата: Уникатен дизајн со целосна заштита од ултравиолетово зрачење, ја заштитува вашата кожа и ќе ве олади на сонце и топло на студ.

  УВ-отпорен, отпорен на прашина, отпорен на песок, отпорен на инсекти, отпорен на ветер даваат целосна заштита за секојдневно вежбање, работа, кампување, патување, возење велосипед, скијање, планинарење, мотор и така натаму.

  Една големина одговара на сите:Оваа растеглива марама за глава е долга 17,8 инчи и широка 9,4 инчи.

  Одговара на повеќето големини на глави и е погоден за мажи, жени и деца.

 • XingChun американско знаме Бесшевни бандани газа за врат за спортови на отворено

  XingChun американско знаме Бесшевни бандани газа за врат за спортови на отворено

  ЛЕСНА:

  Издржлив и мек 83% полиестер микрофибер и 17% спандекс, должина x ширина (рамна) = 25*50 (cm).

  ШАБИ И МУЛТИФУНКЦИИ:

  12 различни начини за вашите авантури и секојдневен живот, кои може да се носат како навлаки за глава,гама за врат, шал бандана, лента за на глава, балаклава, маска за лице, марамче, шамивче, лента, лента за нараквица, лента за коса и гајтан.

  ПРОИЗВОДСТВО НА СОНЦЕ И ДОКАЗ ПРАШИНА:

  Лентата за глава од шамија побрзо ја отстранува влагата за да ве одржува суви,нишајте ја главата/вратот/рачниот зглобза заштита на обезмастеното од сонце или прашина во топли денови.Како дополнителен слој на топлина за вашите уши, нос,устата, главата, раката и вратот во студениот ден.

  Значи, навистина ви се потребни наслоните за да го зачувате вашето здравје при активности на отворено.

  МЕСТА ЗА НОСЕЊЕ И ИЗГЛЕДНО ИЗГЛЕДУВАЊЕ:

  Удобни облоги за глава за да изгледате одлично и да работите добро во секое време.

  Додека риболовте, трчате, возите велосипед, мотоцикл, јога, планинарете, пешачите, ловите во ветровит, снежен или сончев ден.

  Лентата за глава е издржлива и многу лесно се мие по употреба.

  Одличен материјал МЕК, тенок И ГО ДИШИ:

  Магичен шал неверојатно мек, дише и растеглив, одговара на мажи, жени и деца.

  Решивме да го направиме секој чекор добро и да ги исполниме очекувањата на клиентите, особено здравјето, квалитетот, цената и моделите.

   

   

   

 • XingChun Прилагодено 3D сублимација на вратот газа бандана за риболов Пешачење велосипедизам

  XingChun Прилагодено 3D сублимација на вратот газа бандана за риболов Пешачење велосипедизам

  МАТЕРИЈАЛ:

  83% полиестер + 17% спандекс МИКРОВЛАКНА & Заштитете од сончева прашина Ветерен песок:

  Висококвалитетна мека и удобна маска, НЕ евтин материјал кој лесно се апели или кине;Тој е тенок и лесен,дише без чувство на задушување;

  Тоа е ткаенината што ја отстранува влагата и брзо се суши што ве одржува ладни

  НЕЛИЗЗАН:

  Еластичните затегнувачки влакна ја одржуваат маската на место и НЕ се лизгаат (Потсетете се, незашиени краеви за подобра еластичност и природно ќе се навиваат.)

  3D ШЕЛА:

  Дигитално печатење, исклучителен и реален 3D дизајн, моден дизајн

  Наслови со МУЛТИ шалови:

  Маска за лице бандана за мажи момчиња, жени девојки, млади: Употреба како лента за глава, шал, полумаска за лице,

  гама за вратот, лента за зглоб, обвивка за глава, бандана, марама, балаклава и хауба;

  Повеќекратна употреба:

  Трчање, лов, риболов, планинарење, мотоцикл, велосипедизам, скијање, сноуборд и возење моторни санки,

  планински велосипедизам;Совршен за велосипедисти, планинари, спортови на отворено, забава, фестивали

  ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА:

  Големината на маската е околу 25*50cm;Тежина: 32-35 g

 • XingChun Трговија на големо слатки модели вратот газа Dustproof Bandana за дете

  XingChun Трговија на големо слатки модели вратот газа Dustproof Bandana за дете

  ❤ МАТЕРИЈАЛ:

  83% полиестер + 17% спандекс, МИКРОВЛАКНА, дише, тенок и растеглив.

  ❤ ВЕ ЗАШТИТИ ОД СОНЦЕ, ПРАШИНА, ВЕТЕР ИЛИ СТУД

  Ќе откриете дека штетните ултравиолетови зрациќе биде блокиран под запаленото сонце кога излегува на риболов,

  лов, возење велосипед, мотоциклизам, трчање или други активности.Носејќи ја нашата слушана облека, балаклава, маска за лице,

  или гамата на вратот ќе блокира до 95% од штетните ултравиолетови зраци од вашата глава,лицето, вратот и ушите за дополнително да ја заштитите вашата кожа од прекумерно изложување на штетните зраци на сонцето.

  ❤ 16 НАЧИНИ НА НОСЕЊЕ 

  Маска за лице Бандана за мажи, момчиња, жени, девојчиња млади: Употреба како лента за глава, шал, половина маска за лице,гама за вратот, лента за зглоб, обвивка за глава, марамче, балаклава и хауба;

  ❤ ПОВЕЌЕ КОРИСТЕЊЕ:

  Трчање, лов, риболов, планинарење, мотоцикл, скијање, сноуборд и возење моторни санки, планина, велосипедизам;Совршен за велосипедисти, планинари, спортови, фестивали.

 • XingChun УВ заштита на глава Balaclava спорт на отворено за мажи и жени

  XingChun УВ заштита на глава Balaclava спорт на отворено за мажи и жени

  Лесен и дише - Нашата гама за врат направена од ткаенина што ја отстранува влагата и брзо се суши што ве одржува чисти и удобни.Може да се користи повеќекратно и може да се пере.И не само што е лесен и мек, туку и дише и апсорбира пот.
  Висока еластичност, магла со една големина - Погодна за мажи и жени.Големина: 25cm (+-0,5cm)*50cm(+-0,5cm) Дизајниран со супер растеглива ткаенина, која може да се прилагоди за да одговара на различни форми на лице, одговара на повеќето големини на глави.Еластичното затегнувачко влакно ја одржува маската за вратот на место и не се лизга.
  Мек материјал – Изработен од 83% полиестер + 17% спандекс со висока UV заштита.Може ефикасно да го спречи оштетувањето на прашината, сончевата светлина, плунката, ултравиолетовите зраци и има одреден блокирачки ефект врз прашината
  Достапно во разни спортски и активности на отворено за мажи и жени, како што се велосипедизам, мотоциклизам, пешачење, риболов, лов.
  Одлична идеја за подарок – Одличен подарок за вашето семејство, пријатели или најблиски како подарок за Божиќ, Нова Година, Денот на вљубените, Денот на таткото, Денот на мајката и разни фестивали!

 • XingChun газа за вратот Унисекс марама за лице за мажи и жени

  XingChun газа за вратот Унисекс марама за лице за мажи и жени

  Лесен и дише - Нашата гама за врат направена од ткаенина што ја отстранува влагата и брзо се суши што ве одржува чисти и удобни.Може да се користи повеќекратно и може да се пере.И не само што е лесен и мек, туку и дише и апсорбира пот.
  Висока еластичност, магла со една големина - Погодна за мажи и жени.Големина: 25cm (+-0,5cm)*50cm(+-0,5cm) Дизајниран со супер растеглива ткаенина, која може да се прилагоди за да одговара на различни форми на лице, одговара на повеќето големини на глави.Еластичното затегнувачко влакно ја одржува маската за вратот на место и не се лизга.
  Мек материјал – Изработен од 83% полиестер + 17% спандекс со висока UV заштита.Може ефикасно да го спречи оштетувањето на прашината, сончевата светлина, плунката, ултравиолетовите зраци и има одреден блокирачки ефект врз прашината
  Достапно во разни спортски и активности на отворено за мажи и жени, како што се велосипедизам, мотоциклизам, пешачење, риболов, лов.
  Одлична идеја за подарок – Одличен подарок за вашето семејство, пријатели или најблиски како подарок за Божиќ, Нова Година, Денот на вљубените, Денот на таткото, Денот на мајката и разни фестивали!

 • Надворешен мотоцикл Xingchun повеќенаменски газа за врат што може да се мие и може да се мие

  Надворешен мотоцикл Xingchun повеќенаменски газа за врат што може да се мие и може да се мие

  Лесен и дише - Нашата гама за вратот направена од ткаенина што ја отстранува влагата и брзо се суши

  што ве одржува чисти и удобни.Може да се користи повеќекратно и може да се пере.

  И не само што е лесен и мек, туку и дише и апсорбира пот.
  Висока еластичност, магла со една големина - Погодна за мажи и жени.

  Големина: 25cm (+-0,5cm)*50cm(+-0,5cm) Дизајниран со супер еластична ткаенина,

  кој може да се прилагоди за да одговара на различни форми на лице, одговара на повеќето големини на глави.

  Еластичното затегнувачко влакно ја одржува маската за вратот на место и не се лизга.
  Мек материјал – Изработен од 83% полиестер + 17% спандекс со висока UV заштита.

  Може ефикасно да го спречи оштетувањето од прашина, сончева светлина, плунка, ултравиолетови зраци,

  и има одредено блокирачко дејство на прашината
  Достапно во разни спортски и активности на отворено за мажи и жени,

  како возење велосипед, мотоциклизам, пешачење, риболов, лов.
  Одлична идеја за подарок - Одличен подарок за вашето семејство, пријатели или најблиски како подарок за Божиќ,

  Нова Година, Денот на вљубените, Денот на таткото, Денот на мајката и др.

 • XingChun гама за врат за жени и мажи во спортот на отворено Риболов

  XingChun гама за врат за жени и мажи во спортот на отворено Риболов

  КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ – UPF 50 UV заштита на лицето и вратот – поли-спандекс материјал што дише –

  Повеќенаменскиот дизајн може да се користи како маска за лице за риболов и да се носи на 13 различни начини -

  Модни бои Prym1 *UPF 50 Protection – газа за риболов за сонце KastKing Sol Armis за мажи и жени

  е дизајниран од нашиот тим на елитни риболовци за удобно цврсто вклопување и оценет UPF 50 до

  погрижете се да имате заштита од сонце за вратот и ушите од штетните УВ зраци.
  UPF 50 PROTECTION – КастКинг Сол Армис Рибарско сонце за мажи и жени

  е дизајниран од нашиот тим на елитни риболовци за удобно удобно вклопување и оценет UPF 50

  за да се осигурате дека имате заштита од сонце за вратот и ушите од штетните УВ зраци.
  МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕ - Користиме брзо сушење поли-спандекс ткаенина што дише за да се увериме

  останувате ладни и удобни во текот на целиот ден без да изгорите на сонце.Нашето истегнување во 4 насоки

  материјалот обезбедува удобно удобно вклопување, така што вашата гама останува на своето место.
  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ДИЗАЈН - Оваа разноврсна облека за капа од бандана може да се носи до

  13 различни начини да се осигурате дека ќе бидете подготвени за сите прилики.Може да се носи како

  УВ заштита за лице маска бандана, маска за риболов, балаклава, качулка, гама за вратот,

  риболов сонце шал или бенд за глава само за да наведеме неколку за да бидете подготвени за какви било спортови на отворено.

 • XingChun најдобра цена со добар квалитет прилагоден гам за врат за жени и мажи

  XingChun најдобра цена со добар квалитет прилагоден гам за врат за жени и мажи

  КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ – UPF 50 UV заштита на лицето и вратот – поли-спандекс материјал што дише –

  Повеќенаменскиот дизајн може да се користи како маска за лице за риболов и да се носи на 13 различни начини -

  Модни бои Prym1 *UPF 50 Protection – газа за риболов сонце KastKing Sol Armis

  за мажи и жени е дизајниран од нашиот тим на елитни риболовци за удобно удобно вклопување и оценет UPF 50

  за да се осигурате дека имате заштита од сонце за вратот и ушите од штетните УВ зраци.
  UPF 50 PROTECTION – КастКинг Сол Армис Рибарско сонце за мажи и жени

  е дизајниран од нашиот тим на елитни риболовци за удобно цврсто вклопување и оценет UPF 50 до

  погрижете се да имате заштита од сонце за вратот и ушите од штетните УВ зраци.
  МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕ - Ние користиме брзо сушење поли-спандекс ткаенина што дише

  погрижете се да останете ладни и удобни во текот на целиот ден без да изгорите на сонце.

  Нашиот материјал за истегнување во 4 насоки обезбедува удобно удобно вклопување, така што вашата гама останува на своето место.
  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ДИЗАЈН - Оваа разноврсна облека за капа од бандана може да се носи до

  13 различни начини да се осигурате дека ќе бидете подготвени за сите прилики.Може да се носи како

  УВ заштита за лице маска бандана, маска за риболов, балаклава, качулка, гама за вратот,

  риболов сонце шал или бенд за глава само за да наведеме неколку за да бидете подготвени за какви било спортови на отворено.

 • XingChun Цена на големо модна гама за врат за спортска активност Планинарење со качување

  XingChun Цена на големо модна гама за врат за спортска активност Планинарење со качување

  КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ – UPF 50 UV заштита на лицето и вратот – поли-спандекс материјал што дише –

  Повеќенаменскиот дизајн може да се користи како маска за лице за риболов и да се носи на 13 различни начини -

  Модни бои Prym1 *Заштита UPF 50 – Риболов на KastKing Sol Armis

  Sun Gaiter за мажи и жени е дизајниран од нашиот тим на елитни риболовци за удобност

  цврсто одговара и оценет UPF 50 за да се осигурате дека имате заштита од сонце за вратот и ушите од штетните УВ зраци.
  UPF 50 PROTECTION – КастКинг Сол Армис Рибарско сонце за мажи и жени

  е дизајниран од нашиот тим на елитни риболовци за удобно удобно вклопување и оценет UPF 50

  за да се осигурате дека имате заштита од сонце за вратот и ушите од штетните УВ зраци.
  МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕ - Користиме брзо сушење поли-спандекс ткаенина што дише за да се осигураме дека ќе останете

  кул и удобен во текот на целиот ден без изгореници од сонце.

  Нашиот материјал за истегнување во 4 насоки обезбедува удобно удобно вклопување, така што вашата гама останува на своето место.
  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ДИЗАЈН – Оваа разноврсна облека за глава од бандана може

  се носи до 13 различни начини за да се осигура дека ќе бидете подготвени за сите прилики.

  Може да се носи како маска за бандана за лице за заштита од УВ, маска за риболов, балаклава,

  хауба, гама за врат, шал за риболов за сонце или лента за глава само за да наведеме неколку за да бидете подготвени за какви било спортови на отворено.