нов банер
0628e24f-f4d3-4a8e-8dcc-d3ba795ab04b
рака
дома

производ

Разновидност
  • Производ
повеќе

Вести

Разновидност
повеќе

Контактирајте не

Xingchun не само што ткае јаже, туку и ткае грижа за земјата.Секој сантиметар од 50D еколошки сурово предиво ја носи нашата посветеност на иднината.Избираме 100% еколошка сурова свила и го интегрираме концептот за заштита на животната средина во секој процес на производот за да ви обезбедиме модерен и одржлив избор.Ова не е само врвка, тоа е совршено толкување на елеганцијата и одговорноста.Преку напредната технологија за пренос на топлина, шарени шари и фини детали се прикажуваат чекор по удар на жицата.Од длабоко сино до топло црвено, од елегантни дезени до исклучителен текст, се чини дека секој модел е живописно прикажан на лентата.Полн е со бои и издржлив, со силна водоотпорност и не се избледува лесно дури и при честа употреба.Секој детал има свој уникатен шарм, а секој зрак на боја носи бесконечни можности.Врвот за пренос на топлина донесен од Xingchun е токму таков иновативен материјал за печатење со сублимација.Тоа е специјално дизајниран за индустријата за панделки што ги следи деталите и боите.

Соработувај